Oryginalne wizytówki firmowe

Wizytówki już od bardzo dawna są najprostszą, najskuteczniejszą i najtańszą formą reklamy oraz pozyskiwania klientów, dlatego zawsze powinniśmy mieć je przy sobie. Musimy być przygotowani, by nawet w najmniej oczekiwanych sytuacjach móc wręczyć potencjalnemu klientowi naszą oryginalną wizytówkę i zaprosić go do dalszego kontaktu!

Nowoczesne wizytówki to umiejętne połączenie tego, czym się zajmuje nasza firma z unikalnym estetycznym projektem – tak, aby na niewielkiej przestrzeni umieścić wszystko, co odda charakter oraz nietypową koncepcję.Przeciętnie wyglądających wizytówek jest bardzo dużo – w zasadzie chyba każdy z nas najczęściej dostaje standardowe drukowane wizytówki … i ok spełniają swoją rolę, zawierają wszystkie podstawowe informacje o firmie, ale czy nie powinno być tak , że otrzymując wizytówkę robimy wielkie WOW! I chcemy zapoznać się z ofertą tej konkretnej firmy ?


No i właśnie – tam, gdzie zwykły druk nie zrobi już na nikim większego wrażenia miłym urozmaiceniem będzie nietypowy kształt wizytówek, wycięte elementy, możliwość zaginania papieru, albo całkowicie coś innego, czyli np. drewniane wizytówki, albo wizytówki z akrylu. Skupiając się na tym, żeby trochę odświeżyć „rynek” wizytówek postawiliśmy do zwykłej papierowej formy dodać wycinane elementy bądź też nacięcia umożliwiające zaginanie.


Po pierwsze grawerowanie laserowe papieru daje niesamowity efekt, a możliwość wycięcia dowolnych kształtów sprawia, że każdy kto widzi taką wizytówkę od razu ją zauważa i ogląda, a nie odruchowo chowa do kieszeni😊

Papier jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, dlatego bez problemu możemy zrobić wizytówki pasujące kolorystyką do Waszej firmy.


Kolejną fajną możliwością jaką daje nam laser jest zrobienie wizytówek ze sklejki, litego drewna albo wizytówek z akrylu dostępnego w wielu kolorach. Wszystkie te materiały możemy wycinać w dowolnych, nawet najbardziej niestandardowych kształtach oraz grawerować , dzięki czemu uzyskujemy nowoczesne, designerskie i stylowe wizytówki.

Decydując się na firmowe wizytówki papierowe śmiało odejdźmy od tradycyjnego druku stawiając na wizytówki grawerowane i wycinane laserowo – jesteśmy pewni, że zrobią ogromne wrażenie na Waszych klientach!


Pamiętajcie zatem, że niebanalne, stylowe wizytówki to znakomita reklama dla waszej firmy! 🙂

Zainteresowany?

Porozmawiajmy

W celu omówienia indywidualnych projektów i uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu.
mail info@hanzodesign.pl phone 789 064 127 LUB
SKORZYSTAJ Z FORMULARZA
Nie chcesz rozmawiać?

Sprawdź nasz sklep

Już niedługo otworzymy dla Was sklep, w którym znajdziecie gotowe produkty z możliwością personalizacji.
Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.