Aluminium anodowane / Metal

Naszym laserem jesteśmy w stanie bezpośrednio znakować różne powlekane metale, takie jak anodowane aluminium lub malowana proszkowo stal nierdzewna.

Znakowanie laserowe na aluminium anodowanym to proces dobrze znany ze swojej zdolności do usuwania warstwy anody z części aluminiowej, co w rezultacie daje silny kontrast między znakiem wygenerowanym przez laser, a kolorem anodowanego aluminium.

Aluminium anodowane jest jednym z najłatwiejszych do znakowania metali i jest szeroko stosowane w różnych sektorach przemysłu, takich jak lotnictwo czy motoryzacja, przemysł elektroniczny oraz promocyjny. Możemy znakować gotowe produkty takie jak smartfony, laptopy, artykuły promocyjne (pióra kulkowe, pamięci USB itp.), a także produkować elementy przemysłowe (tabliczki znamionowe lub obudowy i panele urządzeń).
Znakowanie laserowe charakteryzuje się wysoką trwałością, co dla wielu zastosowań ma kluczowe znaczenie.

W naszej ofercie proponujemy znakowanie przedmiotów takich jak:

  • butelki
  • termosy
  • piersiówki
  • kubki
  • zawieszki dla zwierząt
  • nieśmiertelniki

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty, a już niedługo do sklepu, w którym będzie można zakupić personalizowane produkty.

Zainteresowany?

Porozmawiajmy

W celu omówienia indywidualnych projektów i uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu.
mail info@hanzodesign.pl phone 789 064 127 LUB
SKORZYSTAJ Z FORMULARZA
Nie chcesz rozmawiać?

Sprawdź nasz sklep

Już niedługo otworzymy dla Was sklep, w którym znajdziecie gotowe produkty z możliwością personalizacji.
Ta strona używa ciasteczek. Używając jej zgadzasz się na użycie plików ciasteczek zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.Czytaj więcej.